Cennik Usług Przeprowadzki Warszawa

Nasza firma przeprowadzkowa dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które składają się z samochodów o różnej ładowności, kubaturze i rodzaju nadwozi. Pozwala to nam na użycie pojazdów najbardziej odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Transportowane przez nas towary objęte są ubezpieczeniem OCP. Gwarantujemy solidność i punktualność. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem przeprowadzek międzymiastowych.

Oferta naszych samochodów oraz cennik przeprowadzek Warszawa

ORIENTACYJNE CENY USŁUG
AUTOSPECYFIKACJACENY ZA GODZINĘ
 Wymiary (dł., szer., wys.)KubaturaŁadownośćSamochód z kierowcąsamochód z kierowcą + 2 pracownikówsamochód z kierowcą + 3 pracownikówsamochód z kierowcą + 4 pracowników
Renault Master4,30 x 2,10 x 2,2020m3do 1,2 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Iveco Daily 35c4,20 x 2,10 x 2,3020m3do 1,5 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Mercedes Sprinter (sześcio osobowy)3,50 x 2,00 x 2,0014m3do 1 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Mercedes 814 z windą załadowczą6,20 x 2,45 x 2,5038m3do 3 tonod 95 PLNwycena indywidualna

Każdy z naszych samochodów wyposażony jest w niezbędne do realizacji przeprowadzek wózki transportowe, narzędzia do ewentualnego demontażu mebli, pasy do noszenia, pasy transportowe do ich mocowania oraz specjalne koce do zabezpieczenia przewożonych rzeczy. Jeżeli zastanawiacie się, jaki jest koszt takiej przeprowadzki, warto sprawdzić nasz cennik przeprowadzek Warszawa.

Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również materiały, które ułatwią przewóz mebli oraz akcesoriów domowych. Zapewniamy: kartony o różnej wielkości, folię bąbelkową, folię strecz oraz papier pakowany. Do naszych specjalnych usług przeprowadzki Warszawa należy również pakowanie mienia: dokumentów, segregatorów, książek, ubrań oraz szkła. W naszym cenniku: przewóz mebli Warszawa ? możecie znaleźć również dodatkowe usługi takie jak: montaż mebli, załadunek oraz rozładunek.

Nasza firma przeprowadzkowa Warszawa zapewnia również transport antyków i dzieł sztuki oraz ciężkich przedmiotów: sejfów, kas pancernych, pianina oraz fortepianów. Transport mebli Warszawa zapewnia również pakowanie i transport archiwa, biblioteki oraz magazynów.

Dużym atutem naszej firmy przeprowadzkowej Warszawa, jest to, że posiadamy licencję na wykonanie transportu drogowego rzeczy. Jesteśmy ubezpieczeni, a nasza polica OCP w PZU opiewa na sumę 100.000 złotych.

Podane stawki w naszym cenniku przeprowadzek Warszawa dotyczą transportu i wynajmu pracowników w Warszawie i jej okolicach. Nasz cennik przeprowadzek międzymiastowych Warszawa podany jest w kwotach netto. Nie doliczamy opłaty za podstawienie samochodu na terenie Warszawy oraz nie doliczamy opłaty za przejechaną trasę na terenie miasta. W naszym cenniku przeprowadzek Warszawa, dla stałych Klientów istnieje możliwość rabatów. Większe przeprowadzki wyceniane są indywidualnie na podstawie wizji lokalnej, która pozwala na dokładne zapoznanie się ze zleceniem oraz potrzebami Klientów. Nasza wycena jest oczywiście darmowa i nie zobowiązuje do skorzystania z naszej oferty.

Osoby zainteresowane przeprowadzką i skorzystaniem z naszej floty pojazdów, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przeprowadzek Warszawa. Klientów, których interesują dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.