Cennik Usług Przeprowadzki Warszawa

Nasza firma przeprowadzkowa dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które składają się z samochodów o różnej ładowności, kubaturze i rodzaju nadwozi. Pozwala to nam na użycie pojazdów najbardziej odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Transportowane przez nas towary objęte są ubezpieczeniem OCP. Gwarantujemy solidność i punktualność.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem przeprowadzek międzymiastowych.

Oferta naszych samochodów oraz cennik przeprowadzek Warszawa

ORIENTACYJNE CENY USŁUG
AUTOSPECYFIKACJACENY ZA GODZINĘ
 Wymiary (dł., szer., wys.)KubaturaŁadownośćSamochód z kierowcąsamochód z kierowcą + 2 pracownikówsamochód z kierowcą + 3 pracownikówsamochód z kierowcą + 4 pracowników
Renault Master4,30 x 2,10 x 2,2020m3do 1,2 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Iveco Daily 35c4,20 x 2,10 x 2,3020m3do 1,5 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Mercedes Sprinter (sześcio osobowy)3,50 x 2,00 x 2,0014m3do 1 tonyod 80 PLNod 120 PLNod 140 PLNod 160 PLN
Mercedes 814 z windą załadowczą6,20 x 2,45 x 2,5038m3do 3 tonod 95 PLNwycena indywidualna

Atrakcyjny cennik wywozu mebli w Warszawie

Każdy z naszych samochodów wyposażony jest w niezbędne narzędzia do realizacji przeprowadzek tj. wózki transportowe, narzędzia do ewentualnego demontażu mebli, pasy do noszenia, pasy transportowe do ich mocowania oraz specjalne koce do zabezpieczenia przewożonych rzeczy. Jeżeli zastanawiacie się, jaki jest koszt takiej przeprowadzki, warto sprawdzić nasz cennik przeprowadzek w Warszawie.

Przeprowadzki w Warszawie – bezpiecznie i tanio

Na życzenie naszych Klientów zapewniamy również materiały, które ułatwią przewóz mebli oraz akcesoriów domowych. Zapewniamy: kartony o różnej wielkości, folię bąbelkową, folię strecz oraz papier pakowany. Do naszych specjalnych usług przeprowadzkowych w Warszawie należy również pakowanie mienia: dokumentów, segregatorów, książek, ubrań oraz szkła. W naszym cenniku: przewóz mebli w Warszawie możecie znaleźć również dodatkowe usługi takie jak: montaż mebli, załadunek oraz rozładunek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko atrakcyjne cenowo, ale aby były wykonane z najwyższą starannością i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Nasza firma przeprowadzkowa z Warszawy zapewnia również transport antyków i dzieł sztuki oraz ciężkich przedmiotów: sejfów, kas pancernych, pianina oraz fortepianów. W ramach usług transporty mebli w Warszawie zapewniamy również pakowanie i transport archiwa, biblioteki oraz magazynów.

Dużym atutem naszej firmy przeprowadzkowej jest to, że posiadamy licencję na wykonanie transportu drogowego.

Jak wygląda cennik przeprowadzek międzymiastowych w Fedorowicz Przeprowadzki Warszawa?

Podane stawki w naszym cenniku przeprowadzek dotyczą transportu i wynajmu pracowników w Warszawie i jej okolicach. Nasz cennik przeprowadzek międzymiastowych podany jest w kwotach netto. Nie doliczamy opłaty za podstawienie samochodu na terenie Warszawy oraz nie doliczamy opłaty za przejechaną trasę na terenie miasta. W naszym cenniku przeprowadzek w Warszawie, dla stałych Klientów oferujemy rabaty.

Większe przeprowadzki wyceniane są indywidualnie na podstawie wizji lokalnej, która pozwala na dokładne zapoznanie się ze zleceniem oraz potrzebami Klientów. Nasza wycena jest oczywiście darmowa i nie zobowiązuje do skorzystania z naszej oferty. Osoby zainteresowane przeprowadzką i skorzystaniem z naszej floty pojazdów, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem przeprowadzek w Warszawie. Klientów, których interesują dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma posiada licencję na wykonanie transportu drogowego rzeczy. Jesteśmy ubezpieczeni, a nasza polica OCP w PZU opiewa na sumę 100.000 złotych.

Od czego zależą ceny za przewóz mebli w Fedorowicz Przeprowadzki Warszawa?

Przeprowadzki zazwyczaj oznaczają dodatkowy stres związany z pakowaniem oraz transportem swojego dobytku. Aby ułatwić sobie to zadanie, polecamy usługi naszej firmy ? Przeprowadzki Warszawa Fedorowicz. Koszt usługi zależy od ilości, wielkości oraz ciężaru przewożonych przedmiotów. Na podstawie darmowej wyceny określimy rodzaj pojazdu lub pojazdów, które przetransportują dobytek, a także liczbę pracowników, którzy pomogą w pakowaniu, a także przeniesieniu własności do pojazdu i przewiezieniu ich do ustalonej lokalizacji.

Tanie i sprawne przeprowadzki w Fedorowicz Przeprowadzki Warszawa

Oferujemy najbardziej korzystny cenowo przewóz na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Warto skorzystać z usług firmy Przeprowadzki Warszawa Fedorowicz, gdyż podejście do klienta jest u nas zawsze profesjonalne i indywidualne. Z nami bezpiecznie przewieziesz do nowego lokum zarówno meble, jak i kartony z książkami, ubraniami, dokumentami. Zadbamy również o załadunek i rozładunek przedmiotów drogocennych takich jak antyki, dzieła sztuki oraz ciężkich: sejfy, instrumenty. Oferujemy najwyższą jakość usług w połączeniu z przystępnymi cenami, a w razie jakichkolwiek pytań, z chęcią udzielimy pomocy, doradzimy.