Jesteśmy doświadczoną firmą przeprowadzkową, która świadczy kompleksowe usługi głównie w Warszawie i jej wszystkich dzielnicach. Naszym klientom oferujemy rozwiązania na najwyższym poziomie przewozu rzeczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka nie jest lekkim zadaniem, dlatego w naszej ofercie posiadamy dodatkowe usługi, takie jak: pakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy, darmowe opakowania, wniesienie i wyniesie.  Przy większości zleceń nasza ekipa przeprowadzkowa korzysta z profesjonalnych sprzętów i narzędzi, które ułatwiają każdą przeprowadzkę.

Nasze kompleksowe przeprowadzki realizujemy w całej Warszawie. Jeżeli potrzebujecie przeprowadzki z Bielan, Wilanowa, Targówka, Białołęki, Bemowa, Mokotowa lub Ochoty zapraszamy do kontaktu. Szybko i bezpiecznie przewieziemy Twoje meble i inne przedmioty w miejsce docelowe na terenie nie tylko Warszawy, ale także całej Polski!

Nasze solidne przeprowadzki realizujemy również dla firm i instytucji. Dostarczymy darmowe opakowania, pomożemy w pakowaniu, demontażu i montażu mebli. Wiemy jak ważny jest dla naszych Klientów czas, dlatego robimy wszystko, aby nasze usługi realizować w określonym terminie!

Lokalizacja nie jest dla nas żadnym problemem. Jeżeli jesteś z Warszawy, zagwarantujemy Ci szybką przeprowadzkę z Bielan, sprawną przeprowadzkę z Białołęki, wygodną przeprowadzkę z Ursynowa, a także z Żoliborza, Woli, Pragi, Wawra, Włoch czy Targówka!Zakres naszych usług obejmuje:

– pakowanie mienia i dostawę darmowych opakowań
– demontaż mebli i sprzętu biurowego
– sprzątanie i utylizacja
– transport mebli i innych przedmiotów
– załadunek i zabezpieczenie mebli i innych przedmiotów


Jeżeli potrzebujecie solidnej i szybkiej przeprowadzki na terenie Warszawy i jej dzielnic. Chcesz przeprowadzić się z Bielan, Białołęki, Bemowa, Mokotowa, Ochoty, Pragi Północ lub Południe, Śródmieście, Tarchomina, Ursynowa, Żoliborza, Ursusa, Targówka, Wawra, Włoch czy Wilanowa? Zapraszamy do kontaktu! Wykonamy za Ciebie całą logistykę!