Zaufali nam

 

Agencja Reklamowa RGB
Agora S.A. – Gazeta Stołeczna
Ambasada Królestwa Tailandii
Bank Millennium S.A.
Bank Pekao S.A. – Centrala
Bovis Lend Lease Sp. z o.o.
Budexport Sp. z o.o.
BIG Bank Gdanski SA
Centrum Medyczna LIM
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa „ELSA” Poland
Elektroprojekt Biuro Studów i Projektów Przemysłowych
Exbud Skanska SA Development
Dagomed Sp. z o.o.
ED&F MAN COMMODITIES Sp. z o.o.
G&G Studio
Helsińska Fundacja Praw Człowieka
Idea MC Sp. z o.o.
Instytut Renault Polska Sp. z o.o.
MedQSystems
Onyx Polska SA
Pharmaceutical Investment
PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o.
Publimedia Sp .z o.o.
Raiffeisen Bank Polska S.A.
Royal Polska – Towarzystwo S.A.
Sandvik Polska
Skanska Polska SA
Saramed Sp. z o.o.
Sandvik Polska Sp. z o.o.
Stołeczna Estrada
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
Thorn Lighting Polska Sp. z o.o.
Wydawnictwa Szkolne PWN Sp. z o.o.
ZASP

 

Przeprowadzki Warszawa

Przeprowadzka to etap, który powoduje zmiany w dotychczasowym życiu. Taki proces w przypadku przeprowadzki firm należy skrupulatnie zaplanować i powierzyć jego wykonanie zaufanym ludziom. Nasza firma świadczy najwyższej staranności usługi przeprowadzki firm i biur w Warszawie!

 

Przeprowadzki biur Warszawa

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach biur na terenie Warszawy i okolic. Gwarantujemy sprawne i bezpieczne przewiezienie wszystkich rzeczy w tym mebli i sprzętów biurowych z najwyższą delikatnością przy przewożeniu komputerów, monitorów, drukarek czy innych elektronicznych urządzeń biurowych. Jesteśmy pewni tego, że z nami przeprowadzka firmy będzie bez przykrych niespodzianek. Do przewozu rzeczy zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy zadbają o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. W ramach usług również odpowiednio zabezpieczamy wszystkie rzeczy nie tylko przed uderzeniami, ale również wilgocią.

 

Bezpieczna przeprowadzka biura Warszawa

Pomagamy sprawnie przeprowadzić się firmom i biurom na terenie Warszawy. Mamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz profesjonalną ekipę, która dołoży wszelkich starań, aby przeprowadzka biura Warszawa przeszła szybko, sprawnie i bezpiecznie. Łącząc pełen profesjonalizm realizowanych przez nas usług, gwarantujemy tanie przeprowadzki firm w Warszawie.

 

Przeprowadzka firmy Warszawa

Zmiana siedziby firmy jest sporym wyzwaniem, aby uniknąć stresu i niepotrzebnych zmartwień, w naszej firmie usługę przeprowadzki firm Warszawa wykonujemy kompleksowo. Do naszych zadań należy: odpowiednie zabezpieczanie mebli, a szczególnie urządzeń biurowych, wyniesienie, przewóz oraz wniesienie i rozpakowanie rzeczy. Przeprowadzka firm często jest zajęciem pracochłonnym, dlatego warto ją powierzyć specjalistom. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu!