Przeprowadzki biur i firm – Fedorowicz Warszawa

Prawidłowe funkcjonowanie firmy oparte jest na kilku istotnych elementach. Jednym z nich jest siedziba, w której wszelkie dokumenty, meble, wyposażenie oraz towary są umieszczone na przygotowanych dla nich miejscach. Ustalony porządek może zaburzyć konieczność przeprowadzki, która w każdej firmie powiązana jest z nieuniknionym planowaniem i zmianami w codziennym funkcjonowania biura.

Zakres usług przeprowadzkowych dla firm z Warszawy i okolic

Jednym z głównych obszarów naszej działalności są przeprowadzki biur. Nasi Klienci cenią sobie doświadczenie, które zebraliśmy na przestrzeni wieloletniej działalności. Z radością, podzielimy się nim podczas wykonywania kolejnych usług przeprowadzkowych, również dla Państwa firmy.

Oferujemy kompleksowe podejście do przeprowadzki zarówno małych, jak i dużych firm:

  • wraz z Państwem i pracownikami odpowiedzialnymi za zmianę biura, dokładnie planujemy cały proces,
  • dostarczamy wszelkie niezbędne elementy, które będą potrzebne do wygodnego pakowania i oznaczania wyposażenia każdego biura i firmy ? kartony, naklejki samoprzylepne oraz folie bąbelkowe i stretch, dzięki którym zminimalizujemy ryzyko jakichkolwiek zniszczeń podczas transportu,
  • nasza fachowa ekipa sprawnie rozmontuje meble, dbając o dokładnie zabezpieczenie wszystkich elementów,
  • uwzględniając naturalny rytm pracy państwa firmy, wyznaczymy najlepszą porę na przeprowadzenie przeprowadzki,
  • korzystając z doświadczenia, wytypujemy odpowiednią liczbę naszych pracowników, dzięki którym transport odbędzie się w krótkim czasie,
  • zadbamy również o wybór pojazdów z naszej floty, które pomieszczą cały majątek firmy, unikając przy tym niepotrzebnych kursów między starym a nowym adresem biura,
  • pomożemy podczas przywracania prawidłowego funkcjonowania firmy w nowej siedzibie.

Podczas przeprowadzki biur i magazynów pomagamy również z utylizacją niepotrzebnych elementów wyposażenia ? zapewniamy wywóz odpadów do odpowiednich placówek w mieście stołecznym Warszawa. Po zakończonym procesie dbamy o usunięcie wszystkich kartonów, folii i taśm, które były wykorzystywane podczas przeprowadzki.

Szybkie przeprowadzki biur tylko w Fedorowicz Warszawa!

Nasza firma przeprowadzkowa kompleksowo i sprawnie pomaga w przetransportowaniu mebli i sprzętu biurowego. Dzięki temu całe przedsięwzięcie przebiega bardzo szybko i bezproblemowo. W głównej mierze zależy nam na tym, aby zmiana lokalizacji biura, siedziby firmy lub miejsca prowadzenia przedsiębiorstwa nie wiązała się z dużym przestojem pracy. Gwarantujemy, że nasze usługi przeprowadzkowe nie spowodują, żadnych uszkodzeń, a delikatny sprzęt zostanie odpowiednio zabezpieczony. 

Przeprowadzki firm to dla Fedorowicz Warszawa powód do dumy. Dotychczas zaufało nam wiele stołecznych marek, m.in. Agora, Centrum Medyczne LIM, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Skanska Polska SA oraz inni. Lista naszych klientów oraz różne obszary w jakich działają, pozwoliły zebrać nam doświadczenie, które zaowocuje także w przypadku wykonywania na przeprowadzkę Państwa firmy. Staramy się cały czas rozwijać i wprowadzać zmiany, dzięki którym nasze usługi będą wykonywane jeszcze sprawniej.

Skorzystaj z usług przeprowadzkowych dla firm w Warszawie. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółowym cennikiem usług przeprowadzkowych oraz do wypełnienia formularza darmowej wyceny, który znajdą Państwo na stronie Formularz wyceny. Dzięki wprowadzonymi przez Państwa danym będziemy mogli przygotować kompleksową propozycję, uwzględniająca potrzeby Państwa siedziby oraz rozpocząć procedurę przeprowadzki firmy i biura. 

Zapraszamy do kontaktu!